KONST / Litografier / Färglitografi 16087056
nr 1608 7056
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 9/10, uggla. Färglitografi, bildmått: 65x45cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:13:22
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
450 kr
6
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
7
500 kr
8